Preferences
USER PANEL

E-mail address:


Password:


Remember me

I don’t have an account

I don’t remember password

SEARCH

Category:

Phrase:

 

CATEGORY
ENTERTAINMENT

first

previous

next

last

39 pages

389 releases

The Cathedral

Interest 0%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Created by Tomek Bagiński.

-Katedra- wygrała nagrodę Best Animated Short na targach Siggraph. To największe na świecie targi krafiki komputerowej i efektów specjalnych, które w tym roku odbywaja się w San Antonio.

Rewelacyjna animacja... świetnie dobrany dzwięk, klimat... co tu dużo mówić trzeba to zobaczyć !!! Prawdziwa uczta :).

Detailed information

Video codec: DivX

Total filesize: 53.55 MB


Polskie Hooligans

Interest 0%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Reportarz o polskich Hooliganach. Bitwa dwóch grup. Można boki zrywać z ich głupoty...

Detailed information

Video codec: TVRip

Total filesize: 18 MB


Kabaret Szum -Egzamin-

Interest 0%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Kabaret Szum dlaczego? Ponieważ, gdziekolwiek się pojawiają robią dużo szumu. Niestety nie da się tego uniknąć, ponieważ są 100 procentowymi i w 100 procentach kobietami.Istnieją od listopada 1997 roku, a powstały z przewspaniałej i inteligentnej inicjatywy Władka Sikory w Zielonej Górze w klubie studenckim Gęba oczywiście, no bo gdzie indziej. Zrealizowały już 4 programy: -Tylko połowa jest kobietą-, -Do rana przyłóż-, -Baby do garów, chłopy do kopalni- i -Siedem dziewcząt z albatrosa - gdzie jest Nina?-.

Patrzą pobłażliwym okiem na otaczającą nas rzeczywistość i śmieją się zarówno z kobiet, jak i z mężczyzn. Panów w żaden sposób nie traktują, jak swoich wrogów, wręcz przeciwnie: Jesteśmy przekonane, że kabaret jest formą zdobycia męża... Władek Sikora napisał o nas niedawno: Szum - kabaret kobiecy. Więc zewnętrznie myląco ładny. Ale bez złudzeń. W programach płeć męska i żeńska traktowana jest po równo i zawsze paskudnie. Konsekwentnie osłabiają dumę z przynależności do jakiejkolwiek płci...

Avi przedstawia IMO jeden z lepszych skeczów tej grupy. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć - polecam. :)

PS. 5 kobiet na scenie... to jest coś ;).

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: dobra

Total filesize: 19.45 MB


Kabaret Ani Mru Mru skecze -Napad oraz Otwarcie Supermarketu-

Interest 5.26%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Historia kabaretu ANI MRU-MRU nie jest długa, bo kabaret nie jest aż taki stary. Powstał tak naprawdę we wrześniu 1999 roku. Za datę powstania przyjmuje się datę pierwszej próby, na której byli obecni wszyscy ówcześni wykonawcy: Joanna Kolibska, Grzegorz Tatara, Maciej Wojnarowski i Marcin Wójcik - pomysłodawca i założyciel.

Kabaret zdobył wiele nagród np. na PACE2001/2002, wielokrotnie brał udział w realizacjach telewizyjnych.

IMO jest jednym z lepszych kabaretów ostatniego czasu... wielokrotnie oglądałem ich na ekranie Tv oraz jedne raz na żywo i zawsze moja reakcja była taka sama: płacz + ból brzucha następnego dnia :) Szczególnie polecam skecz Otwarcie Supermarketu !!!

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: dobra

Total filesize: 13.94 MB


Kabaret Afera -Miliarderzy-

Interest 0%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Kabaret urodził się w Poznaniu, w 1994 roku w bliskim sąsiedztwie Radia AFERA i stąd nazwa. Przewinęło się przez kabaret wielu wspaniałych, zdolnych ludzi m.in. Robert Cecko, Lidka i Krzysztof Kulpińscy (a propos Robert i Krzysiek zakładali Aferę), Tomasz Grdeń, Monika Paluszkiewicz, Jakub Paluszkiewicz, Jasiu Juszczak.

Avik przedstawia nam parodie _słynnego_ programu pewnej stacji tv ;) Milionerzy.

Polecam !!! Można się pośmiać :)

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: b.dobra

Total filesize: 19.78 MB


Ireneusz Krosny -Bodyguard-

Interest 5.26%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Kolejny filmik z udziałem polskiego mima Ireneusza Krosnego pt. Bodyguard. IMO średni, ale ze względu na rozmiar warto ściągnąć... może was bardziej rozśmieszy :)

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: b.dobra

Total filesize: 14.84 MB


Ireneusz Krosny -Wizyta U Szefa oraz Mis Wieczorem-

Interest 10.53%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Urodził się w Tychach w 1968 roku. Naukę pantomimy rozpoczyna mając lat czternaście. W latach 1982-1992 pracuje kolejno w trzech amatorskich teatrach pantomimy, wśród których znalazła się Scena Pantomimy KUL, przez niego założona i prowadzona. W 1992 roku rozpoczyna zawodową działalność solową pod nazwą -Teatr Jednego Mima-. W sezonie 1995/6 Ireneusz Krosny bierze udział w trzech zawodowych festiwalach komicznych w Polsce i wszystkie wygrywa, otrzymując trzy Grand Prix. To otwiera mu drogę do telewizji: nagrywa wiele programów telewizyjnych, w tym dwa cykliczne. W 1997 prowadzi warsztaty pantomimiczne w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. W 1998 roku zdobywa czwarte Grand Prix na pierwszej edycji nowego festiwalu komicznego Kataryniarze 98 oraz występuje w Czechach, Rosji, Niemczech, Kanadzie i w USA, gdzie otrzymuje nagrodę Critics Choice amerykańskiej gazety artystycznej Chicago Reader. W ciągu siedmiu lat pracy zawodowej wystawia trzy premiery. Dziś Ireneusz Krosny jest niewątpliwie najbardziej znanym i uznanym mimem komicznym w Polsce, a jego sztuka, poprzez czystość formy i oryginalność stylu zyskuje coraz szerszą publiczność na całym świecie.

W tym aviku znajdziecie dwa skecze -jak w tytule- Wizyta U Szefa oraz Mis Wieczorem. Szczególnie polecam Wizyte U Szefa. :)

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: dobra

Total filesize: 63.01 MB


Kabaret Tey -S Tyłu Sklepu- *VCD*

Interest 0%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Jest to chyba najpopularniejszy program Teya a to głównie dlatego iż po wielkim sukcesie w Opolu został on wydany na kasecie video, a następnie wielokrotnie powtarzany w telewizji. Pełny tytuł oryginalnego programu brzmiał -S tyłu sklepu warzywniczego nr 42 w Poznaniu-. Po raz pierwszy został on wystawiony w 1975 roku w ramach Wiosny Estradowej na Targach Poznańskich, a udział w nim wzięli miedzy innymi: Stenia Kozłowska i Janusz Gniatkowski. Wersja telewizyjna z 1980r zawierała w sobie dużą część programu -Na granicy- wzbogaconą o elementy związane z kupowaniem i ogólnym kryzysem w sklepach. A zatem Bohdan Smoleń śpiewał piosenkę -Smutasy, mazgaje-, a potem wcielał się w rolę pani Pelagii, Rudi Schuberth był Bolkiem, który nie umiał wymówić r i śpiewał, że sobie wybuduje szklarnię a Zbigniew Wodecki intonował swoją nieśmiertelną Pszczółke Maję. Ponadto Zenon Laskowik uczył Smolenia jak się naprawdę kupuje w sklepie, Hanna Banaszak śpiewała o witaminach a zespół Vox o bananach ( Bananowy Song). W tym programie wykorzystano także skecz o Mieszku, piosenkę -Co to będzie, kiedy zgaśnie nasze słońce- oraz uczono widzów hymnu: "Bo my musimy być silni i zdrowi, choćby na skrobi, choćby na skrobi".

Czy trzeba to komuś polecać ?? ;)

Jest to ten sam występ tylko w innym formacie - jako VCD, i mający mniejszą objętość.

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: rewelacyjna VCD

Total filesize: 399.55 MB


Kabaret Tey -S Tyłu Sklepu- *SVCD*

Interest 5.26%

Entertainment


added: 2004-08-26

Description

Jest to chyba najpopularniejszy program Teya a to głównie dlatego iż po wielkim sukcesie w Opolu został on wydany na kasecie video, a następnie wielokrotnie powtarzany w telewizji. Pełny tytuł oryginalnego programu brzmiał -S tyłu sklepu warzywniczego nr 42 w Poznaniu-. Po raz pierwszy został on wystawiony w 1975 roku w ramach Wiosny Estradowej na Targach Poznańskich, a udział w nim wzięli miedzy innymi: Stenia Kozłowska i Janusz Gniatkowski. Wersja telewizyjna z 1980r zawierała w sobie dużą część programu -Na granicy- wzbogaconą o elementy związane z kupowaniem i ogólnym kryzysem w sklepach. A zatem Bohdan Smoleń śpiewał piosenkę -Smutasy, mazgaje-, a potem wcielał się w rolę pani Pelagii, Rudi Schuberth był Bolkiem, który nie umiał wymówić r i śpiewał, że sobie wybuduje szklarnię a Zbigniew Wodecki intonował swoją nieśmiertelną Pszczółke Maję. Ponadto Zenon Laskowik uczył Smolenia jak się naprawdę kupuje w sklepie, Hanna Banaszak śpiewała o witaminach a zespół Vox o bananach ( Bananowy Song). W tym programie wykorzystano także skecz o Mieszku, piosenkę -Co to będzie, kiedy zgaśnie nasze słońce- oraz uczono widzów hymnu "Bo my musimy być silni i zdrowi, choćby na skrobi, choćby na skrobi".

Czy trzeba to komuś polecać ?? ;)

Detailed information

Video codec: TvRip jakośĂ¦: rewelacyjna SVCD

Total filesize: 726.2 MB

first

previous

next

last

39 pages

389 releases

NEWS
© 2002-2018 OSiOLEK.com team
There are no files on this page, only information about them (filesize, type of compression, checksum, and so on). Note, that you can download copyrighted materials only for a backup purpose and only if you have a original version of the given files (beware, those rules may not apply in your country). Here you can read about our cookies policy.